رفع مشکل فنی

سلام  

 

یک مشکل فنی پیش امده بود که برطرف شد. عکس های مطلب اسلینگ که خودم گرفته بودم، ناپدید شده بود که امروز دوباره عکس گرفتم و در وب گذاشتم.             

                                                                   

                                                                         قربون شما

سکوت کامل

            سلام دوباره  

 

 

        

            همانگونه که می دانید مرحله اول مسابقات جام جهانی داخل سالن در سنگاپور برگزار شد و منم اصلا حواسم نبود که قراره این مسابقه برگزار بشود چون تاریخش را فراموش کرده بودم. البته پارسال لحظه به لحظه نتایج را می زدم ولی در هر صورت امسال نشد.  

  

        احساس می کنم چیزی را از دست ندادم چون اینطور که معلومه چهره های سرشناس در این دوره از مسابقات خیلی زیاد نبودند. البته پارسال هم همینطور بود منهای اینکه حداقل سه نفر از ایران شرکت کرده بودند که امسال همان سه نفر هم شرکت نکردند. جالبه بدانید که حتی از عربستان هم شرکت کرده بودند. در این بین شرکت کنندگان کشور فرانسه بهترین عملکرد را داشتند و با دو طلا در ریکرو آقایان و  بانوان و یه نقره و یک برنز تیم پر افتخار این دوره از مسابقات بودند. در جریان باشید که پارسال مدال طلای ریکرو آقایان و بانوان دست شرکت کنندگان چین تایپه بود! 

        اینطور که به نظر می رسه چند وقته که فدراسیون ایران تعلیق شده و قراره تا مسئولین به کارهای دیگه ای که تا حالا انجام ندادند، برسند چون ظاهرا خیلی کار انجام نشده روی زمین مونده. ایده بدی نیست.   

 

         در هر صورت به عرض می رسد که مشهورترین چهره شرکت کننده از امریکا جناب وایلد بود که امسال هم توانست قهرمانی پارسال را تکرار کند. او اوایل سال میلادی هم در وگاس موفق شده بود در فینال جام جهانی داخل سالن به مقام قهرمانی برسد ولی در خارج سالن علیرغم قهرمانی در هر سه مرحله، از قهرمانی در فینال مسابقات خارج سالن در توکیو بازماند. مسابقه مرحله دوم در تاریخ 18 الی 20 ژانویه 2013در نیس فرانسه خواهد بود که پارسال سرجیو پانی موفق شد قهرمان بشود. مرحله سوم مورخ 8 تا 10 فوریه 2013 در وگاس امریکا و مطابق با سال گذشته برگزار خواهد شد که در پایان این شهر شاهد مسابقات فینال داخل سالن خواهد بود.  

              سلام  به همه .... و

 

یه سالگی وبلاگم مبارک! 

 

         

 

   ای ملت! به خاطر اظهار لطفتون تشکر می کنم... تو این یک ساله من را همراهی کردید و باعث شدید به کارم ادامه بدهم. می دونم که هنوز راجع به تیراندازی خیلی چیزها نمی دونم و جای خیلی از مطالب خالیه! ولی از اینکه من و مطالبم را تحمل کردید ( و البته دوستان خوب هم باشگاهی که بهم دلگرمی دادن) تشکر می کنم!  

باز محرم شد و ....