kolang :/

 

   

 نتایج فینال وردکاپ

 

 با عرض تبریک (با یه هفته تاخیر) به طرفداران الیسون که بالاخره یه سومی گرفت .......  

 

 

kolang :)


سلام


       ما رفتیم اینترنت پر سرعت مان را قطع کردیم (چون خیلی سرعتش زیاد بود) و الان داریم در کافی نت و با بدبختی فیلم اپلود می کنیم .... بنابراین تیکه تیکه فیلم براتون می گذارم.... در حقیقت وقتم کمه وگرنه بقیه قسمت های فیلم را هم می گذاشتم. این مسابقه فینال تیمی المپیک  لندن 2012 هست بین ایتالیا و امریکا که ایتالیا اول شد.


          استیل میکله فرانگیلی را فعلا داشته باشید  :


 http://s5.picofile.com/file/8111567476/1.mpg.html

 

 

    ادامه .....  

 

    جایی که (اینجا) جیکوب ووکی می ره تیرشو بزنه ولی بعد از کلیک... نمی زنه ولی چون دیگه وقت نداره سریع دوباره باز می شه و ریلیز می کنه و تیرش می خوره تو ۸. 

 

 

   استاب بستن ووکی در این قسمت ( اینجا) مشخصه ....  

 

 

    (یک خواهش دارم و ان اینکه بی زحمت اگر فیلم ها رو دانلود کردید و مشکل داشت...در قسمت نظر بدهید بهم بگید تا مشکل را حل کنم) 

 

  

    حوصله ام سر رفته بود .... زیرشو خاموش کردم؟ نه! معمولا حوصله ام که سر می ره اینکار رو می کنم :   

 

         امریکا  

 

.............

اند اول

اند دوم

اند سوم

اند چهارم

جمع امتیاز

کامینسکی

۹/۹

۹/۹

۱۰/۱۰

۱۰/۸

۷۴

ووکی

۸/۸

۹/۸

۱۰/۱۰

۹/۱۰

۷۲

الیسون

۹/۹

۹/۱۰

۸/۹

۹/۹

۷۲

 

 

    ایتالیا  

 

.............

اند اول

اند دوم

اند سوم

اند چهارم

جمع امتیاز

نسپولی

۹/۸

۹/۹

۱۰/۱۰

۹/۹

۷۳

گالیازو

۸/۹

۱۰/۱۰

۹/۸

۱۰/۸

۷۲

فرانگیلی

۱۰/۱۰

۹/۹

۹/۹

۸/۱۰

۷۴

 

 

یه جدول دیگه :  

 

 

....................

۱۰

۹

۸

کامینسکی

۳

۴

۱

فرانگیلی

۳

۴

۱

ووکی

۳

۲

۳

گالیازو

۳

۲

۳

الیسون

۱

۶

۱

نسپولی

۲

5

۱

 

 

        علی رغم اینکه تعداد امتیازات کامینسکی با فرانگیلی / و ووکی با گالیازو با هم برابره ولی نسپولی با تنها یک امتیاز بیشتر عامل برتری تیمش در مجموع بازی شده ولی در نهایت اخرین تیر فرانگیلی نتیجه را مشخص کرد چون وقتی گالیازو ۸ زد... ایتالیایی ها داشتند ناامید می شدند که فرانگیلی به دادشون رسید... (شاد باشید که دیگه تموم شد )

   

   

رکوردهای قطعی کمانداران در مرحله سوم مسابقات جام جهانی داخل سالن - تلفورد انگلیس


     سلام 


        امسال تابستون بلاگ اسکای یه تغییراتی کرد و در همین تغییرات یه سری از مطالبم جا به جا یا حذف شد. مثالش همین مطلب نحوه خارج کردن سرتیر بود که عکس ها همه از بین رفته بود و دوباره درستش کردم. اگه شما به مطلبی بر خورد کردید که مشکلی داشت مثلا عکس ها حذف شده بود و یا نبود، بی زحمت بهم بگید تا تصحیحش کنم. 


         دور مقدماتی با مجموع 60 تیر به پایان رسید بالاخره هر چهار سری تیراندازان کوالی زدند و بعضی از جدول ها حسابی جا به جا شد از قبیل کامپوند. بر اساس قوانین مسابقات داخل سالن، کسانی که می خواهند در فینال مسابقات حاضر باشند باید حتما در سه مرحله از چهار مرحله حضور پیدا می کردند. 

      
ادامه ...

...........


    سلام 


     تارعنکبوت نبستم و قراره هفته دیگه بترکونم ..... 


     اما چند تا چی دیدم گفتم بگم به عنوان متفرقه داشته باشید.... 


      اقایون این چه وضعیه ؟ البته اقایان شهر تهران که از مترو استفاده می کنند.... شما خجالت نمی کشید می روید واگن خانم ها ؟؟؟؟ بعد حالا اون هیچی .... خجالت نمی کشید یه پیرزن بیچاره وایساده جای مادرتونه .... انوقت شما ردیف می روید می نشینید؟؟؟؟ حیف که پیاده شدم ... وگرنه حالتونو می گرفتم .... غیرت هم خوب چیزیه یه موقع هایی ....       حالا بعد از یه عالمه غر زدن .... رفتم اتوبوس سوار شدم دیدم به به!!! خانم ها رفتند قسمت اقایون نشستند ....  همون جا گفتم خوب بابا جان! قوطیش کنید بره دیگه        باحال ترین منظره ای که امروز دیدم .... غذا ریختن برای ماهی های اکواریوم بود .... ماهی ها به محض اینکه بوی غذا را متوجه می شوند عین این ماهی های از انگولا در رفته ، دنبال غذا شنا می کنند و تقریبا سرعت شناشون چهار برابر می شه .... گفتم که اگه می شد دنیای ادما هم همینطوری بود چی می شد ؟  (ارزوهای بزرگ یه تنبل)