فینال ریکرو

 

 

سلام

 

مسابقات ریکرو دیروز تمام شد. ولی اون چیزی که دیروز متوجه شدم اینه که اگر زمان کشش تا ریلیز، سرتان در زمانی که به پیپ سایت نگاه می کنید بالاو پایین بشه انوقت تیرهاتان هم بالا و پایین می خورد. یعنی وقتی از بالا به پیپ سایت نگاه می کنید، تیرهاتان پایین و وقتی از پایین نگاه می کنید، تیرهایتان بالا می خورد. حواستان باشد که سرتان را ثابت نگه دارید. تایم بالا در زمان تیراندازی ممکنه باعث و بانی این قضیه باشه. این حتی ممکنه باعث جا به جایی و کج شدن کمان در دستتان بشه. پس سعی کنید در تایم مناسب تیراندازی کنید تا استیل تیراندازی به هم نخوره و در نهایت جمع تیر داشته باشید. حالا ممکن هست که برخی از افراد با تایم بالا خوب تیر بزنند ولی اگه مثل من زیر کمان عصبی می شوید، تایم مناسب را به دست بیاورید چون تایم  بالا باعث می شه همه چیز به هم بخوره و در نهایت یکی یا دو تا از تیرهاتون به زرد اصابت می کند. حالا برویم سراغ نتایج دیروز....

 

 

بالاخره یکی در حضور کره ای ها اول شد...

 

در این مرحله کره ای ها همینطوری ایستادند و مشاهده کردند که مقام اول و سوم به یه المانی و ژاپنی رسید. فلورین کالاند از المان و فوروکاوا از ژاپن، اول و سوم شدند تا اوه جین و کیم وو جین فقط حسرت بخورند. کوبونچان هم که دوم شد. فوروکاوا هم در شوت اف (منتها یه کم حساس تر چون حریفش از چین تایپه هم 9 زد ولی تیر فوروکاوا به مرکز نزدیک تر بود) بازی را برد و سوم شد.

 

کو بنچان 5 (28،26،29،27،28)

کالاند 6 (28،30،26،27،28) در شوت اف کالاند 10 زد و کوبنچان 9.

 

 

 

 کره ای ها قهرمان انفرادی بانوان

 

چانگ هی جین تیرانداز با سابقه کره ای موفق شد مقام اول انفرادی خانم ها را با شکست چنگ مینگ از چین به دست بیاورد ولی هایاکاوا از ژاپن با پیروزی برابر جو هیون جونگ کره ای سوم شد و به این ترتیب ژاپن دومین برنزش را در قسمت انفرادی به دست اورد.

 

چانگ هی جین 6 (30،29،27،27)

چنگ مینگ 2 (28،26،27،27)

 

 

 

تیمی مردان

 

کره ای ها هر چقدر در بخش انفرادی ناکام بودند ولی در قسمت تیمی به شکل بی اعصابی یعنی 6 بر 0 تیم روسیه را بردند و اول شدند ببینید:

 

کره جنوبی 6 (54،58،58)

روسیه 0 (48،53،57)

 

و در بازی رده بندی هم ژاپن 6 بر 2 مالزی را زد تا یه مدال برنز دیگه بگیرد.

 

 

 

تیمی بانوان

 

تیم چین به سختی و در شوت اف تیم کره را برد. البته هر دو تیم در شوت اف 26 زدند ولی تیر چینی ها به هدف نزدیک تر بوده که قبلا در مورد تساوی و نحوه دیدن تیر در قسمت تیمی توضیح دادم.  اول نزدیک ترین تیر به مرکز هدف تیم الف با نزدیک ترین تیر تیم ب مقایسه می شه و همان تیر تعیین کننده است. حالا اگر فاصله تیرهای اول برابر بود، تیرهای دوم و اگه لازم شد تیرهای سوم مورد سنجش قرار می گیرد. اگه یک در میلیارد همه تیرها با هم مساوی بودند، شوت اف تکرار می شود.

 

کره جنوبی 4 (54،52،57،55)

چین 5 (49،54،54،56) شوت اف هر دو تیم 26 زدند.

 

در بازی رده بندی تیم  روسیه 6 بر صفر ژاپن را برد و سوم شد.

 

 

 

میکس تیم

 

تیم چین موفق شد تیم هند را 5 بر 3 ببرد و قهرمان بشود. بازی رده بندی بین کره جنوبی و ژاپن برگزار شد که تیم کره بازی را 6 بر 2 برد.

 

چین 5 (38،37،39،34)

هند 3 (37،39،36،34)

 

باید بگم که بازی های فینال جام جهانی همانگونه که می دانید در لوزان سوئیس برگزار می شه که امیدوارم خدا قسمتمون کنه البته با تور .... شششش ....

نظرات (1)
سلام برشما
وبلاگ نویس محترم واقعا کارشماعالیه :باتشکرفراوان ازاطلاعات دقیق شمادرمورد تیراندازی باکمان کاش همه مثل شما بودند با اجازه شما بعضی مواقع یه ناخنکی به اطلاعات شما هم میزنم
امتیاز: 0 0
پاسخ:
نوشتم که استفاده کنید حالا لقمه ساندویچی هم گرفتید ایرادی نداره ...
1 تیر 1393 ساعت 11:22 ق.ظ
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نظر بدهید
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد