X
تبلیغات
زولا

مرحله اول مسابقات جام جهانی داخل سالن

سلام به همه  

 

عرضم به حضور شما که مرحله اول مسابقات جام جهانی داخل سالن که در سنگاپور برگزار می شه، در راهه. راستش پارسال حتی مسابقات انتخابی هم برگزار شد (حالا بماند نمی خوام یه حرف هایی در مورد این مسابقه بزنم و خیلی چیزها رو زیر سبیلی رد می کنیم!!! ولی یه چیزی از پارسال تا حالا تو گلوم  مونده که باید بگم و اون اینکه :  

 غذاش واقعا افتضاح بود! توی آب برنجش نمک نریخته بودند، بعد وقتی غذاها رو ریختند تو ظرف، لابه لای برنج ها نمک ریخته بودند... یه جوری که بلورهای محترم نمک همینجوری می رفت زیر دندون! )

...و اردو هم اجرا شد و تیراندازهای منتخب حالا با حرف و حدیث یا بی حاشیه تمرین کردند ولی اصولا تیمی به مسابقات نرفت و مسئولان گفتند ما بودجه نداریم! مهم نیست چون به من ربطی نداره!   

.... در هر صورت پارسال سه نفر تیرانداز شجاع کامپوندی از ایران به صورت آزاد در مسابقات شرکت کردند. آقایان فاطمی، فرمان روا و تمبرچی که اتفاقا آقای تمبرچی توانست مقام سوم را به دست بیاورد. مدارکش هم موجوده.... ایناهاش :  

     

 نفر دوم از سمت راست آقای تمبرچی هستند.  

حالا ... امسال هم در روز 8 دسامبر 2012، مرحله اول این مسابقات در سنگاپور کلید می خوره. سال گذشته تو ریکرو حرف اول را تیراندازهای چین تایپه زدند مخصوصا در رده خانم ها. البته کره ای ها در مسابقه نبودند. مرحله دوم در نیس فرانسه و مرحله سوم در وگاس آمریکا برگزار می شه . پارسال آقای زمانی نژاد در مسابقات وگاس شرکت کرد که در دور دوم به رئو وایلد خورد و باخت. خلاصه که تیراندازان برتر این سه مرحله در تاریخ 9 فوریه 2013 در وگاس فینال این دوره را برگزار می کنند. پارسال در ریکرو آقایان براد الیسون اول شد ، در ریکرو خانم ها سنیا پرووا از روسیه، در کامپوند آقایان وایلد از آمریکا و در کامپوند خانم ها CHESSE از فرانسه.  

جایزه مسابقات سنگاپور 2500 دلار ناقابله (نمی دونم چند تومن می شه، یکی زنگ بزنه ویلا اسپرت ! قیمت دلار را بگیره و به ما بگه که چند تومن می شه) و جایزه برنده شدن در فینال وگاس برابر است با 30000 دلار .  

 و اگه با مسئول مسابقه سنگاپور کاری ، چیزی داشتید بهش ایمیل بزنید :  

simonwee@archeryworldcup.com 

 

شرکت در مسابقه سنگاپور آزاده بنابراین دوباره امسال نرید مسابقه انتخابی وقتتون را تلف کنید، وقتتون را به بالا پایین رفتن تو خیابان سعدی و چهارراه اسلامبول و فردوسی جنوبی برای خرید دلار صرف کنید. با آرزوی موفقیت برای تیراندازهایی که در مسابقه سنگاپور شرکت خواهند کرد.

 

               

جواب سوال

سلام  

 

بالاخره جواب سوال آمد... و جواب را عینا از روی وب داوری براتون کپی کردم. عنایت داشته باشید:  

 

 

«گاهی اوقات تیر که رو فیس میشینه مثلا تو 8 ولی یه پارگی تو کاغذ فیس ایجاد میکنه که اون پارگی تا خط 9 رفته ولی خود تیر در وضعیت فعلیش کاملا داخل 8 هست.معمولا هم زمانایی این اتفاق میفته که تیر کج رو فیس میشینه یا اینکه اون قسمت از فوم زیر فیس کاملا سالم و پر نیست و باعث ایجاد پارگی رو فیس میشه.حالا امتیاز چند حساب میشه؟» 

 

و جواب خانم رسولی :  

 

«ملاک امتیاز محل اصابت شفت است و پارگی های اضافه ای که بوجود آمده در امتیاز دهی تاثیری نخواهد داشت .» 

 

همونی که خودم هم گفتم ، یعنی امتیاز تیر هشت خواهد بود. می توانید  جواب را در لینک زیر و در وب کمیته داوران مشاهده نمایید :

 

http://www.judges-committee.blogsky.com/1391/07/15/post-107/

 


پروانه...

این پروانه را می بینید؟؟؟؟ 

 

 

 

یه جای خاصی زندگی می کنه... جایی که می شه به راحتی یک کوه باشکوه را دید... 

 

             

 

 

 

 

 

  و به دور از تهران پر از دود و غبار...  

            

 

                            خوش به حالش !!!!

همینطوری ... تفریحی.... الکی

تکنولوژی دوم در فینال توکیو - قسمت اول

سلام  

 

همان طور که می دونید دو تکنولوژی در فینال توکیو مورد استفاده قرار گرفت. اول استفاده از نوعی دستگاه بود که به بدن تیراندازان متصل می شد و ضربان قلب آن ها را در طول مسابقه اندازه گیری می کرد و یه مانیتور به صورت بی سیم این سیگنال ها را دریافت می کرد و به بینندگان تلویزیونی نشان می داد که آن مقاله را چند روز پیش براتون ترجمه کردم و تو وب گذاشتم.  

اما دومین تکنولوژی که در فینال از آن استفاده شده مربوط می شه به داوری! یعنی دستگاهی که امتیاز تیرها رو خیلی سریع و دقیق ارائه می دهد. البته این مقاله صرفا ترجمه مقاله ورد آرچری است. طرز کار دستگاه یه کمی پیچیده است و احتمالا ترجمه اش یه کم وقت بیشتری می بره. اجازه بدهید اصل مقاله را بگذارم بعد سر فرصت سراغ طرز کار دستگاه هم می رم و ترجمه را براتون می گذارم. بنابراین  فعلا همین خلاصه از این تکنولوژی را داشته باشید.  

 

ادامه مطلب ...

ادامه ...
( تعداد کل: 17 )
   1       2       3       4      >>